Pierwsze punkty w lidze juniora młodszego
Tak, jak obiecali tak dotrzymali słowa i dali wiele radości licznie zgromadzonej publiczności
W piątkowy wieczór na własnym parkiecie podejmowaliśmy zespół UKS Anilana Łódź.
Po bardzo nerwowym i dobrym widowisku wygrywamy to spotkanie 30:29 !!
Mecz bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze do 17 minuty kontrolowali przebieg spotkania prowadziliśmy 12:8, niestety jak to w sporcie bywa, przestój, drobne błędy i na przerwę schodzimy z 2-bramkową stratą 16:18.
Po rozmowie w szatni, zmotywowani rozpoczynamy drugą połowę, wyrównujemy i wychodzimy na prowadzenie. Wynik na tablicy zmieniał się bardzo często. Mądra gra obronna Szymka Wielgusa daje nam możliwość dorównania i odskoczenia. Do końca mecz toczy się już pod nasze dyktando, rzucamy 4 bramki, tracimy 1 i to my schodzimy z parkietu jako wygrani.
Brawa dla całej drużyny za pracę w obronie, bo to ona była kluczem do sukcesu. Jednak zawodnikiem dzisiejszego meczu był zdecydowanie Emil Ficiński, który pięknie rozprowadzał grę w ataku, zdobywał bramki i był prawdziwym liderem jak na kapitana przystało.
Dużym wsparciem była dla nas obecność Trenera Mateusza Oklejaka, dziękujemy!
Dziękujemy również naszym wspaniałym kibicom, których doping niósł nas po wygraną
PABIKS IMPACT: Malinowski Franciszek - Emil Ficiński 10 bramek, Marcin Socha 5, Olivier Kiegler 5, Mateusz Duszyński 4, Kacper Wojtaszek 2, Krystian Adamiak 2, Szymon Wielgus 1, Igor Gorzelak 1, Dawid Bury, Kamil Golenia, Cyprian Makowski, Krzysztof Stanisławski, Michał Gorzela.